Czy mogę być w ciąży czy to zaburzenia hormonów?

4 września powinnam dostać okres, niestety do dzisiaj go nie dostałam. 12 listopada robiłam badanie betaHCg wynik wyszedł <0,1. Teraz odczuwam dość często wzdety brzuch, mam niską wagę ok 50kg przy wzroście 164, nie jem mięsa i ale staram się odżywiać zdrowo. Na ostatniej wizycie w lutym u ginekologa na usg było podejrzenie polipa trzonu macicy, nastepna wizytę mam w grudniu. Co może powodować brak okresu? Czy mogę być w ciąży czy to zaburzenia hormonów?

Przyczyny braku krwawienia mogą być różne, niestety nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie bez zebrania dokładnego wywiadu i badania lekarskiego. proponuję poczekać na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.