Czy mogę być w ciaży po chwilowym stosunku przerywanym?

Czy mogę być w ciąży, jeśli mój chłopak miał wytrysk ok 1 godziny w nocy, a rano około godz. 8 włożył główkę penisa do mojej pochwy na chwilę (ok1min), le nie miał wytrysku?
Ja byłam w 16 dniu cyklu i wydaje mi się, ale pewności nie mam, że jajeczkowałam 13-14 dniu. W dniu tego incydentu zachorowałam (przeziębienie) i brałam później antybiotyk. W tym tygodni powinnam dostać okres, ale nie czuję bólu brzucha, ani nie mam bolących piersi, co zazwyczaj się u mnie pojawia. Moja twarz jest ładniejsza niż zwykle, a przed okresem powinna być brzydsza.
Mam 18 lat, a mój chłopak 19. Jestem dziewicą. Czy jakieś plemniki mogły się przedostać i czy mogłam zajść w ciąże?
Dziękuje z góry za odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Opisana przez Panią sytuacja niesie niskie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Dodatkowo, jeśli rzeczywiście owulacja miała miejsce na dwa dni przed opisaną sytuacją nie ma żadnych szans na zajście w ciążę. Proponuję poczekać jeszcze kilka dni, a w razie nie pojawiania się miesiączki wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!