Czy mogę być w ciąży po dwukrotnym stosunku w dni płodne?

Witam serdecznie! Bardzo proszę o to, aby ktoś mi pomogł. Czy mogę być w ciąży? Kochałam się w dni płodne 2 razy pod rząd. Bez zabezpieczenia. Tylko stosunek przerywany... Mam bardzo mocne bóle piersi i sutków... są one większe... przez to złe samopoczucie... tylko więcej śpię... nie mam innych objawów... Robiłam test ciążowy 21.12.2009 i wyszedl negatywny... Jeżeli to nie ciąża, to co? Bo się już boję... Mój e-mail sylwusia_1986@buziaczek.pl.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Przydałaby się bardzo informacja, co do daty Pani ostatniej miesiączki oraz tego, czy obecnie miesiączka się spóźnia. Jeśli test z 21 grudnia wykonała Pani najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki, to jego wynik możemy uznać za wiarygodny. W takim wypadku objawy, które Pani opisuje, są związane najpewniej ze zbliżającą się miesiączką.

Pozdrawiam serdecznie!