Czy mogę być w ciąży po stosunku przerywanym?

Dzień dobry, 22 września urodziłam dziecko. 19 listopada miałam już lekką miesiączkę, a 1 grudnia kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia, z tym, że on nie skończył ani we mnie ani po za mną, bo przerwaliśmy w trakcie. Pierwszy test robiłam 19 grudnia, potem 21 i 23.
Jaka jest możliwość, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Jeśli testy dały wynik ujemny, to ciążę prawie na 100% możemy wykluczyć. Skoro pojawiła się już miesiączka, to znaczy że jest Pani jednak płodna. Obserwując śluz szyjkowy i mierząc temperaturę (w ustach, pochwie lub odbycie, codziennie rano mniej więcej o tej samej porze), będzie Pani mogła z dużym prawdopodobieństwem określić dni płodne.
Pozdrawiam serdecznie!