Czy mogę być w ciąży po stosunku w dni płodne?

Witam. Stosuje plastry Evra od 4 lat, uprawialam seks z mezem w dni plodne. Miesiaczka wystapila 3 miesiac w okreslonym dniu. Zrobilam test wyszedl negatywnie czy mimo wszystko moge byc w ciazy ? Test wykonany dwa tyg po stosunku oraz przy wystapieniu 3 miesiaczki.

Lek. Paweł Szadkowski

Ciąża jest niemal z całą pewnością wykluczona. W razie wątpliwości najlepiej udać się do lekarza ginekologa i/lub wykonać badanie bHCG z krwi.