Czy mogę być w ciaży? POMOCY!

Wczoraj pieściłam się z moim chłopakiem, gdy już szczytował spuścił się na swój brzuch i rękę po czym poszedł umyć ręce do łazienki, ale leciała tylko zimna woda i nie wiem czy dobrze zmył to wszystko z rąk po powrocie położył się przy mnie i leżeliśmy tak z 30 min. pieszcząc swoje ciało po czym włożył mi palce do pochwy i teraz się martwię.

Czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? POMOCY!

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Na podstawie opisywanej przez Panią sytuacji jest nieprawdopodobne zajście w ciążę. Jednakże  w razie dalszych wątpliwości obecnie lub w przyszłości proponuje wykonanie testu ciążowego - najlepiej 10-14 dni od możliwej daty koncepcji.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o testach ciążowych.

Serdecznie pozdrawiam!