Czy mogę być w ciąży? - Zsunięta prezerwatywa

Wczoraj(18.12.09) kochałam się z moim chłopakiem, zsunęła nam się prezerwatywa i mój chłopak tego nie zauważył.

Oczywiście do wytrysku nie doszło, czy jest możliwość abym zaszła w ciążę, gdy miesiączka wypada ni ma 25.12?
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Dorota Michałek

Witam,

zajście w ciążę jest mało prawdopodobne w opisanej przez Panią sytuacji, jednak nie można go wykluczyć, gdyż cykl może się wydłużyć i na czas współżycia może przypadać owulacja lub dni płodne. Jeśli okres będzie się spóźniał powinna Pani wykonać test ciążowy i udać się do swojego lekarza ginekologa.

Pozdrawiam