Czy mogę coś zrobić aby ciągle nie jeść?

Od jakiegoś czasu jem coraz wiecej kiedyś wystarczyła mi kromka chleba a teraz nawet i 3 :(. Mogę jeść nawet co pół godziny i nie czuję, że jestem najedzona. Chciałabym zrzucić tluszczyk z brzucha bo nie czuję sie z nim dobrze, ale w takiej sytuacji jest to chyba nie możliwe proszę pomóżcie. Co mam zrobić żeby tyle nie jeść?
ponad rok temu

Polecam także założenie dzienniczka żywieniowego, w którym notowałabyś to, co jesz.
Dzięki temu łatwiej jest kontrolować zjadane pokarmy.
Warto też sprawdzić, czy niekontrolowane napady głodu nie wynikają z jakiegoś zaburzenia, stąd korzystna byłaby wizyta u lekarza.

Pozdrawiam