Czy mogę dalej stosować Torecan?

Witam mężczyzna lat 39. Neurolog przepisał mi torecan na zawroty głowy, brałem przez 3 dni po 2 tabletki dziennie później kazał odstawić zawroty powróciły.Czy mogę przedłużyć leczenie o 1 tabletkę dziennie,bo bardzo mi pomaga.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

W opisanym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie porada u swojego lekarza prowadzącego leczenie że względu na posiadaną dokumentację medyczną.

W opisanych objawach szukał bym przyczyn objawów np diagnostyka kręgosłupa szyjnego, konsultacja laryngologa która pozwoli znaleźć przyczynę dolegliwości o której nic Pan nie napisał oraz jakie zostały wykonana diagnostyka oraz konsultacje, nie liczą neurologa.

Pozdrawiam