Czy mogę iść na wizytę do stomatologa przy chrypce i bolącym gardle?

Witam! Chciałam się zapytać, czy mogę iść na wizytę do stomatologa przy chrypce i bolącym gardle? Nic innego mi nie dolega, spokojnie mogę oddychać przez nos ponieważ nie mam kataru. Na wizytę czekałam dosyć długo i zależy mi na tym, żeby jej nie przekładać. Z góry dziękuje za odpowiedź! Pozdrawiam!

Witam,
jeśli jest Pani chora to warto byłoby zadbać o zdrowie swojego stomatologa również. Najrozsądniej, moim zdaniem - skoro terminy wizyty są odległe - byłoby zadzwonić do stomatologa i powiedzieć o zaistniałej sytuacji - podejrzewam, że lekarz wyznaczy szybszy termin ( ja bym tak zrobiła).