Czy mogę łączyć Asertin z innymi lekami?

Leczę się na fobię społeczną zażywam lek asertin 50 czy nie ma przeciwwskazań by łączyć lek z ashwagandha, różeńcem górskim, tryptofanem , l-teaniną i aminokwasem gaba ??

Marek Kubiszewski Psychiatria

Połączenie sertaliny z tryptofanem wzmacnia efekt serotoninowy, wymaga wzmożonej ostrożności dawkowania obu substancji, czasami może być sensowne ale pod ścisłą kontrolą lekarza. Pozostałe substancje nie mają udowodnionego działania farmakologicznego, mogą wywierać krótkoterminowy efekt placebo. Sertralina może pomóc w uwolnieniu się od fobii społecznej, ale kluczem do wyleczenia się jest psychoterapia.