Czy mogę łączyć oba te leki?
czy mogę łączyć FITOLIZYNE w Paście z tabletkami UROPLUS PRZEPISANYMI OD LEKARZA UROLOGA DODAM ŻE W USG DRÓG MOCZOWYCH WYKAZAŁO ZŁÓG W KIELICHU DOLNYM NERKI PRAWEJ O WIELKOŚCI 4,5 MM ORAZ ZAWARTOŚĆ MOCZU PO MIKCJI 66ML

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Dzień dobry.
Nie ma przeciwwskazań do łącznego stosowania preparatów.
Proszę pamiętać o prawidłowe nawodnienie organizmu (zaleca się przyjmowanie 3-4 litrów płynów dziennie) oraz przyjmowania leków według zaleceń lekarza prowadzącego leczenie.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturopata
Dietetyk