Czy mogę łączyć takie leki?

Witam stosuje codziennie ok 1mg alprazolamu na nerwice lękową , dzisiaj lekarz przypisał mi cipronex na rzerzączke czy są jakieś przeciwskazania na łączenie tych leków ?

O ile wiem, to nie ma przeciwwskazań do łączenia tych leków. Natomiast są przeciwwskazania do leczenia nerwicy lękowej Alprazolamem. Lek ten rzeczywiście obniża poziom lęku ale nie leczy go! Tłumi. Proponuję, póki pora, rozpocząć leczenie, jeśli ma Pan rozpoznaną nerwicę lękową.