Czy mogę leczyć grzybicę mając krążek?

Witam! Stosuję krążki adaring i jestem w drugim tygodniu. Niestety mam nawrót grzybicy i chcę leczyć je globulkami. Czy mogę stosować je mając krążek? Czy powinnam zaczekać do końca 3 tygodnia, albo mogę wyjąć go teraz? Nie zajdę w ciążę wyciągając go tak wcześnie? Pomocy!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem i od razu włączyć leczenie przeciwgrzybicze.