Czy mogę mieć białaczkę przy tych objawach i wynikach badań?

Witam. Przy bardzo dużym zmęczeniu które nie powinno mieć miejsca i wynikach : -Neutrofile - 30,6 norma 40,0-80,0 -Limfocyty-50,2 norma 20,0-40,0 Monocyty-15,4 norma 2,0-10,0 -Neutrofile - 1,80 tyś norma 2,0-7,0 tyś Czy to może być białaczka ? Bardzo jestem słaba wypadają mi włosy i często jest mi nie dobrze..
KOBIETA, 25 LAT 1 tygodni temu

Dzień dobry.

Opisane przez Panią objawy i nieprawidłowości w badaniach laboratoryjnych z krwi wymagają stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu przeprowadzenia szczegółowego zebranego wywiadu chorobowego, badania fizykalnego które pozwoli na ocenę dokładnej przyczyny opisanych objawów i rozszerzenie diagnostyki ewentualnie odpowiednią konsystencję do odpowiedniego specjalisty.

Przed wizytą warto wykonać panel tarczycowy, Wit B12, D3.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk