Czy mogę mieć chorobę kości?

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie kręgosłupa. Pol roku temu urodziłam dziecko. W ciąży zaczęły mi się problemy z biodrami, czasami tak że z łóżka nie umiałam wstać. Utrzymuje mi się to do teraz szczególnie biodro prawe boli i kręgosłup lędźwiowy. Robiłam rtg odcinka lędźwiowego i wyszła mi lordoza wyrównawcza odcinka L. Czy taka diagnoza może sprzyjać bólowi biodra? Chodzę na ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ale boli dalej. Czasem myślę czy nie mam jakiegoś raka kości ale moje wyniki badań krwi łącznie z crp zawsze są w normie.

Witam,

brak informacji jaką diagnostykę laboratoryjną robiła Pani nie licząc CRP.

Wymagana jest konsultacja stacjonarna u lekarza ortopedy który wykona badanie przedmiotowe i oceni stan stawów biodrowych oraz kregosłupa l-s. Czy miała Pani diagnostykę w kierunku ostoperozy ? Jeśli tak to jaką ?

Pozdrawiam