Czy mogę mieć endometriozę w wieku 27 lat?

Witam, co jeśli mam nieregularne miesiączki, choć to w granicach co 29 -34,każdorazowo ból przy rozpoczęciu miesiączki, silny trwający do kilku godzin (bez tabletki przeciwbólowej nie da przestaje czy ogrzewania termoforem), ból przy oddawaniu stolca-duza trudność szczególnie pierwszego dnia okresu, biegunki, dodam że mam tyłozgięcie macicy. Mam także niewielka nadżerkę wykryta po badaniu ginekologicznym i nieraz odczuwam ból przy stosunku. Czy jest możliwość że mam endometriozę?

witam, możliwe aczkolwiek nie da się tego zdiagnozować na podstawie przedstawionych objawów