Czy mogę mieć in vitro?

Miałam laparoskopie z powodu tego że nie mogę zajść w ciążę wszystkie badania zarówno moje i partnera były ok a jajowody po obydwu stronach sporo powiększone dlatego mój gin. zaproponował aby zobaczyć co tam jest. Wyrazilam zgodę że w razie bardzo złego stanu jajowodow zostaną mi usunięte w całości i tak się stało. Moje pytanie jest takie czy mam szansę na in vitro proszę o pomoc czy to ma sens.

szanowna Pani nie jestem w stanie stwierdzić czy ma Pani szansę na in vitro ponieważ nie znam Pani przypadku, to pytanie proszę kierować do swojego ginekologa