Czy mogę mieć operację kręgosłupa po raku?

Witam! Grudzień 2019 operacja z powodu raka złośliwego (III stopień). Przed radioterapia, po pół roku chemii uzupełniającej. Radykalna stomia. Ostatni wynik TK bez przerzutów. Markery nowotworowe w normie. Mam skierowanie na operację dyskopatii lędżwiowej odc L4/L5. Moje pytanie: czy nie jest za krótki odstęp czasu od zakończenia chemii (lipiec 2020) i jak szybko po takiej operacji wrócę do pełni sił. Chodzi mi o wędrowanie po górach i schylanie się? Czy zrezygnować z operacji? Kobieta lat 67. Dziękuję i pozdrawiam.

Jeżeli onkologicznie jest wszystko ok to jak najbardziej może być Pani operowana.

Natomiast na pytanie jak długo będzie Pani wracać do pełni sił nie można odpowiedzieć ponieważ zależy to od bardzo wielu czynników jak ogólna kondycja i stan zdrowia ,