Czy mogę mieć takie objawy depresji?

Od kilku miesięcy odczuwam stan przygnębienia. Odczuwam zmęczenie i niechęć do życia. Izoluje się od społeczeństwa. Chodzę do pracy, dlatego że muszę. Uśmiecham się tylko po to by uniknąć pytań. Czuję, że dzieje się ze mną coś złego. Czy to jest depresja?
KOBIETA, 27 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Wymaga Pani stacjonarnej wizyty u psychiatry lub psychologa w celu oceny objawów klinicznych.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów.

Na tej stronie jest możliwość konsultacji z odpowiednim specjalistą teleporada lub widokonsultacja.

Pozdrawiam

Mariusz Bek