Czy mogę mieć wnętorstwo?

Witam serdecznie. Od około roku doświadczam przemieszczenia się lewego bądź prawego jądra w stronę pachwin, czasami są dość wyczuwalne pod skórą. Nie ma z nimi większego problemu, bo powoli da się je zawrócić do moszny, ale dyskomfort jest niesamowity (i strach że kiedyś coś się stanie, gdy np. zechcę usiąść nieświadomy). Dzieje się tak przede wszystkim podczas orgazmu lub chwilę przed, najczęściej w pozycji leżącej. Nie jest to regularne, ale na 10 razy, zdarzy się może 6. Czy jest to oznaka obustronnego wnętrostwa?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry,

aby podejść rozsądnie do opisanego problemu to wskazana jest wizyta stacjonarna w której zostanie przeprowadzone badania podmiotowego i przedmiotowe po który lekarz zleci odpowiednią diagnostykę o ile uzna za stosowne oraz zleci zalecenia.

Wizyta u urologa wskazana.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty