Czy mogę mieć zakrzepicę przy prawidłowych badaniach krwi?

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne już 4 lata. Przez ostatnie pół roku czuję zmęczenie nóg, tak jakby były ociężałe (ale nie bolą). Dużo czytałam o zakrzepicy przy braniu tabletek i stąd moje pytanie : Czy przy prawidłowych wynikach krwi ( były robione na tarczycę i potas , wszystkio było w normie) jest możliwe żeby występowaly jakieś zakrzepy ?

Lek. Paweł Szadkowski

Badanie stężenia D-dimeru w surowicy moze jednoznacznie wykluczyć zakrzepicę żylną. Pani dolegliwości mogą być raczej spowodowane niewydolnością żylną. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który pomoże określić ryzyko związane z przyjmowaniem antykoncepcji hormonalnej.