Czy mogę nagle odstawić lek Nebilet?

Witam, czy mogę po dwóch dniach brania leku Nebilet na zbicie ciśnienia nagle go odstawić? Źle sie po nim czuje ale boję się że po tych dwóch dniach od nagłego odstawienia mogę pogorszyć sytuacje. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z lekarzem, który Panu ten lek zalecił i zgłosić mu te objawy niepożądane, które u Pana występują. Pozdrawiam.