Czy mogę napić się piwa po operacji piersi?

Witam miałem operacje piersi.Jestem jusz w domu. Czy moge sie napić piwa czy bendom jakieś powikłania

Lek. Paweł Szadkowski

Zależy to od choroby podstawowej, pana stanu ogólnego oraz przyjmowanych leków. Spożycie niewielkiej ilości piwa, jeżeli powyższe stany nie stanowią przeciwskazania, nie powinno być groźne dla zdrowia.