Czy mogę od jutra zacząć brać kolejny blister, czy muszę czekać miesiąc do kolejnej miesiączki?

Witam, zażywam Naraya plus i zagapialam sie pod czas wyjazu i zamiast 4 dniowej przerwy (biale tabletki) zrobiłam 8 dniowa. Mam nadal okres, czy moge od jutra zacząć brac kolejny bliste, czy musze czekać miesiąc do kolejnej miesiączki

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani zacząć nowy blister, ale proszę pamiętać, że ochrona może nie być zachowana, najlepiej przez min, 7 dni stosować dodatkową ochronę.