Czy mogę odczuwać konsekwencje tego wypadku?

Witam około 2 lat temu miałam wypadek samochodowy i uderzyłam prawą stroną głowy w szybę . Zaczęła mnie boleć głowa , z miesiąc później ból był bardzo silny , uciskający , rozpierający , nie mogłam się ruszyć , trwało to bardzo długo . Od tamtego momentu gdy boli mnie głowa boli zazwyczaj prawa strona i ból jest silny niż ” zwykły ” ból głowy sprzed wypadku . Kilka dni temu bólowi towarzyszyły mdłości , dreszcze , nie mogłam wykonać żadnego ruchu bo ból był nie do zniesienia i się nasilał . Czasem mam też zawroty głowy , gdy boli głowa w ciągu dnia mam tak jakby spowolnione ruchy głowy , czy to może być coś poważnego po takim czasie ?
KOBIETA, 26 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry.

Opisany problem zdrowotny wymaga stacjonarnej konsultacji z neurologiem/ortopedy który w trakcie badania fizykalnego oceni stan po urazie i zleci diagnostykę obrazową głowy i kręgosłupa szyjnego który również wymaga oceny.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który zleci konsultację i zalecenia.

Pozdrawiam