Czy mogę odstawić Euthyrox z dnia na dzień?

Mężczyzna lat 28 Czy jeśli brałem lek euthyrox n 25 1x dziennie rano na czczo przez dłuższy okres to znaczy przez pare miesięcy to czy moge ten lek z dnia na dzień odstawić bez żadnego problemu czy też nie co się może wtedy złego ze mną stać i ile to ewentualnie będzie trwało za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje serdecznie pozdrawiam i życze miłego dnia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie można odstawiać tego leku bez konsultacji z endokrynologiem prowadzącym. Pozdrawiam.