Czy mogę odstawić Metypred?

Witam.Metypred biore od 11 lat na RZS, ostatnio 8mg dziennie ,czy mogę odstawić bo kardiolog powiedział,że od metypredu mam zanik mięśni i jak odstawię to czy mięśnie powrócą .Proszę o pomoc nie wiem co mam robić jestem załamana .

witam, nie wolno odstawiać z dnia na dzień, odstawienie proszę uzgodnić z lekarzem prowadzącym