Czy mogę odstawić z dnia na dzień leki na depresję?

Mężczyzna lat 28 Daniel Czy jeśli brałem te 3 leki na depresje fluoxetine polpharma 20mg 1x dz. rano lerivon 30 mg 1x dz. wieczór i coaxil 12,5 mg 3x dziennie przez dłuższy okres to znaczy pare miesięcy to czy moge te 3 leki z dnia na dzień odstawić bez żadnego problemu czy też nie co się może wtedy złego stać ze mną stać i ile to ewentualnie będzie trwało za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje serdecznie pozdrawiam i życze miłego dnia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie można tych leków odstawiać z dnia na dzień. Można to robić stopniowo i tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.