Czy mogę po raz kolejny spróbować przyjmować tabex przyjmując żelazo?

Witam Chciałabym rzucić palenie ,próbowałam już nie jednokrotnie z tabletkami tabex .. są bardzo skuteczne zawsze udawało mi się lecz po jakimś czasie przez własną głupotę znów zaczynałam palić ... Teraz przyjmuje żelazo tardyferon foliowy ponieważ poraz kolejny mam niedobór żelaza czy mogę poraz kolejny spróbować przyjmować tabex przyjmując żelazo ? Pozdrawiam ,z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Pomiędzy ww. lekami nie zostały opisane interakcje. Ostrożne stosowanie nie powinno być przeciwwskazane. Sugeruję wykonać odpowiednią diagnostykę w kierunku przyczyn niedokrwistości. Może ją rozpocząć np. lekarz rodzinny.