Czy mogę podejrzewać że jestem w ciąży?

Ostatnią miesiączke dostałam 11.06 kochałam sie z nażeczonym bardzo często od zakończenia miesiączki czyli od 17.06. z moich obliczeń okres powinnam dostać 19 dni temu. Odczuwam nieczeste zmęczenie, jest mi niedobrze, jem to co zwykl a dokuczają mi wzdęcia nawed jak nic nie jem i od dłuższego czasu z pochwy wydziela mi się biała i gęsta maż. I boli mnie czasami brzuch podobnie jak przed okresem ale nie tak samo inaczej niewiem co mam myśleć prosze mi powiedzieć czy to mogą być obiawy ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Objawy te mogą rzeczywiście być związane z ciążą. Szczególnie jeśli dotąd miesiączkowała Pani regularnie. Wątpliwości rozwieje test ciążowy- po tak długim czasie od ostatniej miesiączki będzie już miarodajny.