Czy mogę prosić o interpretację takich wyników u 37-latki?

Witam chcialabym prosic o interpretacjie moich wynikow leczylam stan zapalny jelit gdyz mialam robiona kolonoskopie i wykryto mikroskopowe zapalenie jelit bralam 3 mc entocrot nie czuje sie lepiej a wrecz przeciwnie bule brzucha troche ustaly . Ale zaiwarzylam ze zalatwiam sie na żółto czasem stolec jest ciemniejszy doszly również mi bule rąk delikatnie puchna i bóle nóg od kolan w dol stopy robia mi sie cieple pomaga mi jak klade je na zimnej podlodze mowie tu o nocy bo najmocniej wtedy bola dostalam masc by smarowac rece i nogi nie pomaga zlecono mi morfologie i badanie moczu to moje wyniki morfologia ..Leukocyty 10.43 tys/ul ..mcv 98 fl ..m c h 34pg.pdw-sd 49.5 fl .limfocyty3.32tys/ul .eozynofilie .0.57tys ..0B .17mm/h...wyniki z moczu erytocyty nie wykryto .leukocyty .nie wykryto Białko -slad ..bilurbina nie obecna glukoza -nie obecna ketony- nie obecne .urobilinonen-w normie OSAD z MOCZU leukocyty 0.-1 .erytocyty swieze O-1 wpw bakterie -nieliczne CRP 6.1mg/l mam pytanie czy po leczeniu jelit moglo dojsc do powiklan leczenia tym lekiem entecrot i czym moge zlagodzic bol rąk i nog i czy moje wyniki sa dobre lekarz do ktorego chodze mowi ze jest dobrze ze sa tylko lekko podwyszone mnie martwi slad bialka w moczu bo nie powinno go byc boje sie ze stad wlasnie te bole .prosze co moge jeszcze sama zrobic gdzie moge sie udac o pomoc by zdiagnozowano u mnie to co mi dolega podejrzewaja u mnie chorobe crohna ale tak naprawde moj lekarz tez nie wie bo pytam o to ale z opisu wycinkow z jelit bylo tylko to ze jest mikroskopowe zapalenie jelit .czy przyjmowanie magnezu pomoglo by mi przy bolach rąk i nog bo z tego co wiem ze przy chorobach jelit jest zle wchlanianie moze to z braku witamin tak sie dzieje prosze o pomoc

Szanowna Pani, wyniki są dobre. Nie sądzę, aby magnez mógł złagodzić ból. Niestety nie potrafię wyjaśnić przyczyny Pani stanu z poziomu portalu