Czy mogę prosić o pomoc w dobraniu dobrej diety?

Witam! Mam na imię Marlena. Mam 153 cm wzrostu i ważę 49 kg. Mam dobry wskaźnik BMI, lecz nie podoba mi się mój brzuch i tyłek...:( Bardzo chciałabym schudnąć, ale potrzebna mi jest porada fachowca. Proszę napisać mi, co mam jeść codziennie (śniadanie I i II, obiad, podwieczorek i kolacja), jakie produkty mają ile kalorii. Wiem, że to wszystko będę musiała podeprzeć ćwiczeniami... Dam radę:) Czy mógłby/mogłaby mi Pan/i pomóc? Proszę o odpowiedź na maila. Dziękuję!
KOBIETA ponad rok temu

Witam Marleno,
Twoja masa ciała jest prawidłowa. To, co zjadasz każdego dnia powinno spełniać rekomendacje IŻŻ i być odwzorowaniem zaleceń zawartych w Piramidzie Zdrowego Żywienia, którą znajdziesz na:
http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia
Kaloryczność produktów znajdziesz w tablicach wartości odżywczej, energetycznej produktów i potraw (w księgarni znajdziesz sporo takich książek).

Zajrzyj na:
http://abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odzywiania
Propozycje ćwiczeń znajdziesz na www.abccwiczenia.pl