Czy mogę przyjąć ten lek na ból głowy?

Dzień dobry, czy jeśli mam co miesiąc nieznośny ból głowy skroń, promieniuje do oka ból po jeden stronie mogę wziąć lek Nomigren 12.5mg inne leki nie pomagają A ból zazwyczaj trwa 3 dni co miesiąc. Na ulotce pisze że tylko z stwierdzoną migrena. Jeszcze nie byłam w tej sprawie u lekarza Proszę o odpowiedź Dziękuję
KOBIETA, 41 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu przebadania i oceny dolegliwości bólowych.

Brak informacji z Pani strony czy choruje na choroby przewlekłe lub uczulenia na leki, są to istotne informacje aby zalecić coś odpowiedniego na Pani dolegliwości.

Do czasu wizyty proszę spróbować olejek eteryczny z rozmarynu naturalne sposób łagodzenia bólu głowy. Od wieków był stosowany w celu poprawy krążenia, które może być przyczyną bólu głowy; ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz pomaga zmniejszyć stres; rozmaryn łagodzi również nudności, które często towarzyszą bólom głowy.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta