Czy mogę przyjmować ashwagandę?

Dzień dobry. Choruję na nerwicę lękową.Przyjmuję zoloft,chlorpotixen,convulex.Jestem też uzalezniona od clonazepamu.Biorę 0,5 mg dziennie.Chciałam zapytać czy mogę przyjmować ashwagandę?Może uda mi się za jej pomocą odstawić clonazepam?Boję się tylko interakcji tych wszystkich leków z ashwagandą.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, niestety nie ma badań w tym kierunku. Może przyjmować Pani na własną odpowiedzialność