Czy mogę samodzielnie zmienić dawkę Euthyroxu?

Dzień dobry Tsh 0.06 ft3 2.79 ft4 1.44 euthyrox 112 przez 5 dni 100 przez 2 dni leczona na niedoczynność Po tych wynikach zmieniono na 100 przez 5 dni i 112 przez 2 dni aż do czasu wizyty u endokrynologa a jest ona pod koniec marca. Moje pytanie czy tak długie branie nie jest szkodliwe gdyż źle się czuje ogólne osłabienie kołatanie serca przy dłuższym wysiłku. Czy mogę sama sobie tą dawkę zmienić do wizyty u lekarza?

Witam,

do czasu powrotu endokrynologa zalecał bym stacjonarną wizytę u lekarza rodzinnego który oceni Pani objawy kliniczne z diagnostyką ekg ze względu na zgłoszenia kołatania serca przy dłuższym wysiłku oraz ogólne osłabienie. Lekarz po przeprowadzeniu dokładnego badania fizykalnego i diagnostyki ekg oceni dalsze postępowanie do czasu wizyty endokrynologa.

Pozdrawiam