Czy mogę schudnąć 15 kg w miesiąc?

Cześć mam na imię Oliwia i mam 12 lat. Mam 147cm i ważę 63 kg .Wiem ze to dużo ale nigdy nie mogę się zmobilizować aby schudnąć. Chciałabym schudnąć 15 kg , chciałabym tez dostać jakąś dietę w której niema mięsa (jestem wegetarianka), musi być w niej dużo owoców ponieważ je uwielbiam. Aha chciałabym powiedzieć ze u mnie w rodzinie jest straszna tendencja do tycia.

Witam.

W Twoim przypadku odchudzanie powinno przebiegać pod okiem lekarza i dietetyka.
Nie możesz tego próbować na własną rękę, ponieważ jesteś w takim okresie swojego życia, w którym Twoje ciało podlega szeregowi zmian (m.in. rośniesz).

Z jakich przyczyn i od jak dawna unikasz mięsa?
Czy informowałaś o tym rodziców?

Jeśli Twoja rodzina ma problem z nadmierną masą ciała, najlepiej, gdybyście zechcieli wybrać się na poradę do dietetyka wspólnie.

Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
i jak najszybciej udaj się na kontrolę do lekarza.

Pozdrawiam

P.S
O wszystkich działaniach informuj rodziców.