Czy mogę się ubiegać o rentę przy moich schorzeniach?

Witam - jestem diabetykiem od 2004r do 2016r mia łem rentę ,ktora mi zabrali ( nie miałem aktualnych wyników o neuropatii )z czasem brakowało mi na leki i utrzymanie itp. Podjąłem prace jakoś ochroniarz ,od początku miałem bule stóp z czasem sie zaczęły nasilać porobi lem badania EMG mam zaawansowana polineuropatie ( bule sa silne czasem nie do wytrzymania ) nie wiem jak długo jeszcze będę pracował .Chciałem złożyć dokumenty o rentę ( moje dochody z\sa najniższa krajowa , mieszkam samotnie , ( dzieci sa za granica ) Czy jest jakaś szansa , czy jest podstawa do złożenie o rentę

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym złożyć podanie o rentę i rzetelnie i szczerze przedstawić swoją sytuacje zdrowotna przed lekarzem orzecznikiem.