Czy mogę stosować suplement Thermo Speed po terapiiradiojodem?

Witam. Po terapii radiojodem L131 moja tarczyca ulega samorozpadowi. Stosuje Euthyrox 150 mg. Czy mogę stosować suplement Thermo Speed?

Lek. Paweł Szadkowski

Wyjściowym substratem do wytwarzania tyroksyny (hormonu tarczycy) jest tyrozyna, która stanowi największą część składową ww. preparatu. Stanowczo odradzam przyjmowanie go w tym okresie choroby i leczenia.