Czy mogę stosować zamiennik leku ParoGen?

Witam. Zazywam parogen jednak brakuje go w aptekach ostatnio. Czy bez problemu moge brac zamiennik ?

Witam,
leki generyczne (zamienniki) mogą się nieznacznie różnić od siebie. Jednak substancja czynna, czyli w tym przypadku paroksetyna, jest ta sama. Substancje pomocnicze mogą się różnić. Jeśli nie ma ParoGenu to proszę spróbować paroksetynę innego producenta. Pozdrawiam.