Czy mogę tej odżywki używać w 19 tygodniu ciąży?

Czy bedac w 19 tygodniu ciazy moge uzywacOdżywka MANE'N TAIL . Kiedys uzywano jej do grzyw konskich a teraz dostosowano ja do ludzi?

Na etykiecie nie ma zakazu używania przez kobiety w ciąży. Chociaż wcześniej był używany dla koni, stał się również popularny u ludzi. Ze względu na wysoką zawartość protein i mikroelementów silnie nawilża i odżywia włosy. W przypadku ciężarnych kobiet zaleca się jednak rozcieńczenie produktu, właśnie ze względu na wysokie stężenie związków w produkcie. Kolejną sprawą jest zawartość tak zwanych SLS-ów, związków chemicznych, które gdy używane zbyt często, mogą wyniszczać włosy. Działają jak śliska pokrywa, ochraniająca włosy jedynie z zewnątrz, nie wewnątrz. Z tego powodu lepiej używać odżywek, które w składzie mają same naturalne produkty.