Czy mogę w 4 miesiące schudnąć 10kg albo przynajmniej 5kg, jeżeli bym nie jadła kolacji,a biegała codziennie po 30 min?

Ważę 60 kg i mam wzrost 165 cm....czy mogłabym w 4 miesiące schudnąć 10 kg albo przynajmniej 5..jeżeli bym nie jadła kolacji,a biegała codziennie po 30 min?

Witam serdecznie,

Obecnie Pani wskaźnik masy ciała BMI wynosi 22, co oznacza masę ciała w NORMIE. Gdyby ważyła Pani 50kg wskaźnik ten wyniósł by 18,3, co oznaczałoby już niedowagę/niedożywienie - jest to stanowczo za mało. Natomiast masa ciała wielkości 55kg także mieści się w granicach normy.

Sądzę, że w ciągu 4 miesięcy mogłaby Pani schudnąć 5kg jedynie poprzez codzienne bieganie po około 30 minut. Ograniczanie jedzenia nie będzie już konieczne. Zachęcam do ruchu, a zwłaszcza biegania, bo prócz utraty masy ciała pomaga ono utrzymać zdrowie.

Pozdrawiam serdecznie