Czy mogę w taki sposób schudnąć?

Chce schudnąć 8 kg w 3 tygodnie. Moje ciało zrzuca kilogramy bardzo szybko. Ale proszę o dobranie odpowiedniej diety. I ćwiczeń domowych. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Witam,

Utrata masy ciała o 8kg w ciągu 3 tygodni to stanowczo za dużo i grozi nie tylko gwarantowanym efektem jo-jo, ale i powikłaniami w postaci odwodnienia, utraty przytomności, wypłukania z organizmu niezbędnych składników mineralnych. Stanowczo odradzam takie drastyczne odchudzanie. Jeśli Pani organizm "szybko chudnie" to oznacza, że nie on szybko chudnie (nie spala się tkanka tłuszczowa) tylko traci Pani wodę. Prawodpodobnie wraz z rozpoczęciem normalnego jedzenia następuje efekt jo-jo.

W ciągu 3 tygodni można rozsądnie schudnąć do 3kg. To jest poziom bezpieczny i nie grozi ponownym przybraniem masy ciała. Taki spadek osiągnie Pani regularnym jedzeniem małych porcji co 3 godziny i wzrostem aktywności fizycznej do ponad 20 minut / dziennie. To najlepsza metoda reducji masy ciała, którą polecam.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty