Czy mogę wrócić do pracy?

Witam mam 28 lat, przeszlam korekcje laserowa wzroku malej wady bo - 1,5 metoda lasek. Procrd gojenia jest u mnie dluzszy i przez to mam L4 ponad 30 dniowe (teraz jedno oko jest 4 tyf po zabiegu a drugie 3 tyg po) ale oba oczy maja przymglenia i musze jeszcze zostac przy kroplach, zastanawiam sie czy lekarz medycyny pracy bedzie mial wątpliwości ze moge wrócić do pracy? (praca 8 godzin przy komputerze) moj lekarz prowadzacy powiedzial ze to zalezy ode mnie jak sie czuje, ale chcialabym juz wrocic po tych 39 dniach L4 bo widze poprawe. Prosze o odpowiedź gdyz nie wiem czy lekarz medycyny pracy bedzie mial jakies przecieskazania a nie wiem czy lepiej pociagnac jeszcze L4 to kolejnej wizyty (za 3 tyg), leczenie trwa dlatego nie moge miec dokumentu o zakonczeniu leczenia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od Pani samopoczucia oraz powrotu prawidłowego widzenia. Pozdrawiam.