Czy mogę wrócić do Seronilu?

Witam. Od początku czerwca zaczęłam brać Seronil 10mg oraz przepisano mi Chlorprotixen Zentiva 15mg. Brałam po całej tabletce Seronilu ale skutki uboczne okazały się opłakane, nawet nie zaczęłam brać Chlorprotixenu bo bałam się skutków ubocznych dodatkowych a i tak wylądowałam na SOR z zaleceniem łykania pół tabletki Seronilu do czasu rozmowy z psychiatrą i dostałam L4 na półtora tygodnia. Po wizycie kontrolnej lekarz przepisał mi Escitil 10mg i Keptilept 25mg. Problem polega na tym, że zanim wykupiłam nowe leki, Seronil w końcu zaczął działać jak trzeba. Mimo to, zażyłam Escitil, pół tabletki wedle zalecenia. Mija już drugi dzień a ja ledwo żyje. Muszę iść do pracy, L4 już w grę nie wchodzi bo ją stracę. Czy ja mogę wrócić do Seronilu czy to będzie zbyt duże mieszanie? Proszę o szybką odpowiedź

Najszybszą i najstosowniejszą odpowiedź może dać lekarz przepisujący te leki. A nie lekarze z tego portalu, którzy nic nie wiedzą o Pani! Podejrzewam, że głupio pytać o leki gdy samemu porządziło się nimi bez zgody lekarza. Ale i tak będzie trzeba do niego wrócić. Więc może lepiej teraz?