Czy mogę współzyć 6 tygodniu po cesarskim cięciu?

Witam Jestem 6 tyg po cc, ogólnie wszystko dobrze, Karmię piersią więc okresu jeszcze brak, wizytę kontrolną mam na koniec czerwca więc tu moje pytanie- co ze współzyciem? Czy można skoro nie rodzilam SN? Czy czekać na kontrolę?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym 6 tygodni po Cieciu cesarskim odbyć wizytę i jeśli ginekolog nie stwierdzi przeciwwskazań do współżycia, to można współżyć.