Czy mogę wykonać depilację IPL przy bielactwie?

Dzień dobry, chciałabym się zapytać o depilacje IPL przy bielactwie nabytym? Mam stałe plamy, które nie powiekszają się ani nie maleją. Czy mogłabym ją stosować z ominięciem plam? Czy jednak jest zbyt duże ryzyko i co mogłoby to spowodować? Mam też niedoczynność tarczycy. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, niestety bielactwo jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Ryzyko poparzenia skóry, pojawienia się blizn i nowych plam jest wysokie.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka