Czy mogę wykonywać moją pracę w ciąży?

Witam, zaraz zaczynam 6 tydzień ciąży, jestem kosmetologiem pracuje na laserze Q-switch ND YAG do usuwania makijażu permanentnego oraz na laserze frakcyjnym CO2. Ostatnio na wizycie u ginekologa pytałam o moją pracę i przeciwwskazania w ciąży. Usłyszałam, że lasery mogę wykonywać jak i ultradźwięki chociaż wydawało mi się to nieco dziwne, w ankietach przed zabiegiem klientki muszą wykluczyć stan ciąży, żebym mogła go przeprowadzić. Dowiedziałam się, że nie powinnam wykonywać zabiegów z użyciem pola magnetycznego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Szanowna Pani przychylam się do opinii ginekologa. Wykonywanie zabiegu nie jest przeciwwskazane