Czy mogę wypić alkohol stosując lek Pramolan?

Dzień dobry, tydzień temu zaczęłam leczenie farmakologiczne lekami pramolan. Codziennie po przebudzeniu dawkuje jedną tabletkę. I przychodzi pytanie czy mogłabym wieczorem wypić alkohol, to miałoby jakiś wpływ na organizm? Proszę o szczegóły.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Stosowanie opipramolu w połączeniu z alkoholem jest bezwzględnie przeciwwskazane. Pozdrawiam.