Czy mogę zacząć brać sterydy anaboliczne?

Witam. Mam 27 lat i jestem załamany swoją pracą i zarobkami do tego stopnia, że chciałbym zacząć brać sterydy anaboliczne, żeby zwiększyć swoją pewność siebie i predyspozycje do zarabiania pieniędzy. Nie jest to żart, a poważnie rozważam podjęcie takiej decyzji, ponieważ zauważyłem, że moi znajomi z siłowni i miasta, w którym mieszkam biorą sterydy to częściej mają więcej pieniędzy, nie mają oporów przed niemoralnymi interesami, są asertywni, pewni siebie i nie analizują konsekwencji i zarabiają bardzo dużo przy niewielkim nakładzie czasu. Ja mam dość siedzenia w uczciwej pracy po 10 godzin dziennie i tracić życie za 3000 złotych, gdy oni zarabiają na tym, że sprzedadzą np. komuś auto sprowadzone z Niemiec z przekręconym licznikiem, albo przewiozą coś przez granicę. W związku z tym moje pytanie jak najlepiej przeprowadzić taką kurację, żeby odniosło to efekty i zminimalizować skutki uboczne.

Szanowny Panie, po pierwsze stosowanie sterydów anabolicznych nie jest korzystne dla zdrowia- może doprowadzić nawet do niepłodności. Po drugie nie widzę związku między stosowaniem anabolików a zarabianiem większej ilości pieniędzy. Po trzecie musi Pan odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę chce Pan zarabiać na życie oszukując ludzi bądź łamiąc prawo. Według mojej opinii nie warto. To że zarabiają więcej nie znaczy że są lepszymi bądź bardziej wartościowymi ludźmi